Not sure

9. srpna 2018 v 15:10 | ann~ |  moje kecy
Někdy jen tak uvažuju nad tím co chci vlastně napsat.
Často čtené příspěvky jsou ohledně líčení... ale co bych o tom měla napsat, když pořádně nevím jak použít make up? (ne že bych to někdy chtěla umět)
Dosah na mé facebookové stránce je 1 člověk. Jasně, nedivím se, nikdo z mých známých neví o tom, že mám blog a je tu jen jeden den... I tak si teď připadaám strašně nepatrně. (nezapomeňte rozkliknout nadpis... to co se objevilo na hlavní stránce není vše :3 )

Dnes jsem někomu zlomila srdce

Opravdu, nedělám si srandu. Dnes ráno mi od ní přišla zpráva, že jsem její crush (ano, byla to holka). Když se pohybujete kolem LGBT komunity, tak je pro vás takové odmítnutí ještě těžší.

Nejsem lesbička a nejspíš ani bisexuálka. Obávám se, že jsem obyčejná heterosexuálka, kterou prostě přitahují kluci.

Bylo to pro mě o dost těžší i proto, že jsem teď s mamkou sledovala Panství Downton (ano, zabte mě). Kdo to viděl tak ví, že se zde nachází jedna homosexuální postava (Thomas... A ne, není to spoiler, zjistíte to už v první díle.), která má vzhledem k době ve které žije (první série se odehrává kolem roku 1912) velký problém s tím kým ve skutečnosti je. Postoj některých postav vůči Thomasovi je taky smutný a někdy až ohavný.

Tak či tak, daná osoba byla moje... kamarádka? Známe se asi tak 2 měsíce, ale v poslední době jsme si hodně psali. Někdy měla takové menší náznaky, ale vždy jsem nad tím jen pokrčila rameny... což asi nebylo to co jsem měla dělat.

Opravdu jemně jsem se snažil osobě vysvětlit, že se mi tímto způsobem nelíbí. Doslova jsem napsala, že je mi to moc líto, ale že mě holky nepřitahují. Vše se zdálo v pořádku, ale bylo to pro mě hodně těžké. Napsala jsem o tom jen jedné osobě.

"Můj den" na messengeru je opravdu zlo. Daná osoboba tam přidala fotku, kde z mého odmítnutí nevypadala úplně nadšeně. "Jo už vím jak to bolí" a "cenná lekce do života". Tyto popisy tomu opravdu vůbec nepomohly.

Mno... nyní se snažím zklidnit samu sebe tím, že hraju Firewatch. Snažím se přesvědčit, že jsem neudělala nic špatného, ale uvědomuju si jak to pro ni musí být těžké... sama jsem už byla odmítnuta, a není to něco, nad čím by se člověk pousmál...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 16. srpna 2018 v 19:29 | Reagovat

Hlavne nepíš o téme, ktorá ti nič nehovorí, a ktorá ťa nebaví. Zato, že ľudia čítajú beaury blogy neznamená, že musíš držať krok s nimi. Blog nieje z donútenia, takže naozaj len píš čo chceš a kedy chceš. V opačnom prípade by si mala pocit, že blog je tvoja povinnosť, bránilo by ti to v kreativite a nakoniec by si s blogom skončila.
Okay, mám 15, ale so vzťahmi mám nulové skúsenosti a nevyznám sa do toho, takže prepáč, nepomôžem ti. Môžem ti znova len popriať veľa šťastia. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama